O nás

JAG advokátní kancelář s.r.o. poskytuje svým klientům komplexní právní služby ve všech právních oblastech. Naším cílem je efektivní právní poradenství na nejvyšší profesionální úrovni a naprostá spokojenost klientů, kterým se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc.

Snahou kanceláře je vytvořit s každým klientem profesionální vztah, jehož základem je vzájemná plná důvěra, tj. jak klienta vůči advokátovi, tak advokáta vůči klientovi.

Právní služby poskytujeme vždy v souladu a na základě pokynů a aktuální potřeby našich klientů, na co nejvyšší možné profesionální úrovni a samozřejmě včas. V urgentních případech jsme schopni vysoké časové flexibility.

Patříme mezi ty advokátní kanceláře, které upřednostňují dlouhodobou spolupráci s našimi klienty, pomůžeme Vám však rádi i v jednotlivých právních věcech se stejnou pečlivostí a zaujetím.

Současně jsme připraveni zajistit našim klientům právní pomoc i v případech, kde by Vás jiná kancelář odkázala na jiného právního zástupce jen proto, že po ní nechcete její „rutinu“. Věnujeme Vám práci (tj. pro nás neúčtovatelný čas) nad běžný rámec „jen proto“, že jste našimi klienty, spoléháte na nás, a věříte nám i v případě, že Vás potká i pro nás právně nevšední situace (např. dopravní nehoda nebo třeba i hospitalizace v psychiatrické léčebně, apod.), aniž by se tato skutečnost odrazila v ceně či kvalitě našich služeb.

Našim zahraničním klientům se pak snažíme vyhovět i co do komunikace v jejich rodném jazyce.

Rádi byste s námi spolupracovali?

Stavte se u nás na kávu nebo zavolejte a probereme to.