Mgr. Alena Gajdošová, LL. M.

advokátka

Mgr. Alena Gajdošová, LL. M. absolvovala v roce 2006 Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Svoji právní praxi zahájila již během studia vysoké školy, po ukončení studia pracovala jako koncipientka na Exekutorském úřadu JUDr. Tomáše Vrány. V letech 2007 – 2009 úspěšně absolvovala postgraduální studium na Právnické fakultě Univerzity Regensbug v Bavorsku, v rámci tohoto studia krátce působila v německé advokátní kanceláři a získala akademický titul LL. M. (Magister Legum). V roce 2008 absolvovala odbornou měsíční stáž na Lomonosově univerzitě v Moskvě.

  • Jako samostatný advokát působí od poloviny roku 2011, od ledna 2016 pak spolupracuje s advokátní kanceláří JAG advokátní kancelář s.r.o. jako trvale spolupracující advokát.
  • Mgr. Alena Gajdošová, LL. M. vykonává generální praxi, a to převážně v oblastech práva občanského, obchodního, pracovního, rodinného a práva vymáhání pohledávek.
  • Mgr. Alena Gajdošová, LL. M. hovoří plynně česky, německy a anglicky, a dále na úrovni běžné komunikace španělsky, francouzsky a rusky.

Formální údaje: Mgr. Alena Gajdošová, advokátka, IČO: 736 30 071, se sídlem Plaská 614/10, Praha 5 – Malá Strana, PSČ: 150 00, datum vzniku oprávnění k výkonu advokacie 22. 7. 2011, evidenční číslo ČAK: 13869, plátce DPH, ID datové schránky: vgughb4.

Rádi byste s námi spolupracovali?

Stavte se u nás na kávu nebo zavolejte a probereme to.